Menu Start Oferta O nas Kontakt

O nas

Zobacz kto troszczy się o twoją stronę WWW

Napisz do nas

ProApps.pl - skąd się wzięliśmy?

ProApps.pl to ludzie tworzący z pasji i zamiłowania. Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym dzięki czemu bardzo dobrze się uzupełniamy działając wspólnie już od paru lat. Do współpracy zapraszamy każdego, kto chce wnieść coś do projektów jakie tworzymy. Copywriterzy, programiści, graficy, pozycjonerzy ...

Paweł Król

Project manager, CEO ProApps.pl

Stronami internetowymi zacząłem interesować się już pod koniec lat 90' a pierwsze komercyjne projekty zacząłem tworzyć już w 2006 roku. Z biegiem czasu i obserwacji, zacząłem zwracać uwagę na detale i konstrukcje stron www najlepszych, i dzięki wyciągniętym wnioskom udoskonalałem swoje umiejętności techniczne jak i wiedzę nt. marketingu w sieci. Dziś wspólnie z innymi specjalistami współtworzę ProApps jako CEO tego pozytywnego bałaganu.

Marcin Łacina

PHP Developer, DevOps, Security

Od najmłodszych lat wiedziałem, że będę pracował w branży IT. W 2012r. rozpocząłem swoją przygodę z programowaniem w języku C/C++, jednak szybko zdałem sobie sprawę, że więcej możliwości i satysfakcji daje mi praca przy aplikacjach web. System płatności, skomplikowana domena biznesowa czy miliony wejść na serwer dziennie - nie stanowią dla mnie problemów.

Lukas

Design thinking

Rozwiazuje problemy poprzez szeroko pojęty design. projektant grafiki i nie tylko, specjalizujacy sie w tworzeniu identyfikacji wizualnej dla nowych brandow oraz w rebrandingu istniejacych marek. wychodzi z zalozenia, ze kompleksowo realizowana i spojna komunikacja na wielu poziomach daje gwarancje utrwalenia marki w swiadomosci jej odbiorcow. W ProApps odpowiedzialny za spójność na płaszczyznach AI, UX

Agnieszka Gizler

Copywriter

Jestem… filologiem, pedagogiem i reporterem śledzącym lokalne wydarzenia. Zawsze chciałam… trafić do świata mediów. I… udało się. Piszę… chyba od zawsze. Po sporej ilości tekstów opublikowanych w prasie przyszedł czas na podbój Internetu. Stąd moja przygoda z ProApps.
Napisz do nas